V. BÍTEŠ – FC CHOTĚBOŘ

25.09.2012 14:53

V. BÍTEŠ – CHOTĚBOŘ 3:1
Po vyrovnaném začátku měl první gólovku na kopačce Horký, ale pálil těsně nad. Na jeho šanci odpověděl totožnou střelou ze šestnáctky Čapek. Ve 29. minutě se po hostující standardce dostal k míči Ivančík a dovezl míč až do sítě. Ve 41. minutě udeřili domácí podruhé, kdy po dobře zahraném rohu Horkého skóroval Kopáček. Bíteš posílená o podhrotového Jirgla druhou půli ovládla, nejdříve Pokorný minul, ale posléze se prosadil po povedeném „ťukesu" Horký. Domácí od té chvíle polevili, čehož nováček soutěže využil ke snížení.
Góly: 29. Ivančík, 41. Kopáček, 56. Horký – 82. Somerauer. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 2:0. V. Bíteš: Pelán – Kopáček, Kerber, Střecha, Loup – Ivančík, Nekuda (75. Jelínek), Pohl, Horký – Jirgl (78. Rozum) – Pokorný. Chotěboř: Vykoukal – Čáp, Čapek, Hromádka, Tůma, Běloušek, Somerauer, Koutný, Moravec (36. Halák), Krédl (46. Ďoubal), Kaplan. Nejlepší hráči: Kerber, Pohl – Koutný.