SPEŘICE – CHOTĚBOŘ 0:2

30.04.2012 22:29

Góly: 16. M. Odvářka, 38. Dvořák. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:2.  Chotěboř: Vykoukal – Čáp, R. Odvářka, Hlaváček Jan (45. Běloušek), M. Čapek, D. Čapek (65. Turek), Dvořák, Hlaváček Jiří , M. Odvářka, Kaplan (72. Ďoubal).

Hosté hru kontrolovali a Odvářka s Dvořákem vstřelili dvě pohledné branky. Několikrát ještě vynikl domácí brankář Brzoň. Za domácí se jednou dostal k hlavičce Holenda, ale Vykoukal zabránil jistému gólu. Čermákův trestný kop se mezi tři tyče nevešel. Druhý poločas byl stejný jako první, Chotěboř měla převahu i šance, ale Brzoň pochytal i co se nedalo.

Obavy z malého hřiště a důrazného soupeře se nepotvrdily a tak si odvážíme naprosto zasloužené tři body.Dobře zahrál celý tým.