Sokol Habry - FC Chotěboř

04.06.2012 21:32

HABRY – CHOTĚBOŘ 0:4
Chotěboř byla první čtvrt hodinku jasně lepším týmem a svůj výkon korunovala v 7. minutě první brankou, kdy se trefil Martin Sommerauer. Pak se hra vyrovnala a domácí dokonce mohli srovnat, ale Korel svůj samostatný nájezd na Vykoukala neproměnil.
Po změně stran se pokračovalo ve stejném duchu. Hra byla vyrovnaná,dle domácích, a přelévala se ze strany na stranu. „Jenže pak
začal úřadovat rozhodčí Trocha. Jeho pískání byla tragédie," zlobil se domácí trenér Jiří Černý.(Ano s tím hosté souhlasí,protože domácím odpustil jasnou penaltu.) Chotěboř zvýšila na 0:2 z nepřímého kopu. „Poté po dvojitém ofsajdu zvýšila na 3:0," kroutil hlavou Černý.(Ten člověk stál 50metrů od dvojnásobného ofsajdu, podle nás byl minimálně pětinásobný.) A skóre zpečetil krásnou střelou Hromádka. „Chotěboř zaslouženě vyhrála, ale takhle?," dodal haberský kouč.Ten pán byl asi pod vlivem návykové látky,jinak by se nemohl o průběhu zápasu takto vyjadřovat.Domácí zákroky byly brutální a vedené na naše klíčové hráče, jasně naordinovaná taktika jejich trenérem.

Možná škoda ,vzhledem ke kvalitě hřiště,že nás Habry opustí do 1.B. třídy.

Při jedné šanci domácích za 90.minut nás podržel Vykoukal,dobře hráli Hromádka a Čapek.Nezklamali ani střídající dorostenci.
Góly: 7. a 69. M. Sommerauer, 79. Turek, 85. Hromádka. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 3:1. Diváci: 200. Poločas: 0:1. Habry: Krátky –  Hájek, Janouch, Vavřička, Rajter – Kvanka, Vrdský – Moravec (70. Bártík), Korel, Michal – Vlček (70. Toma). Chotěboř: Vykoukal – Čáp, R. Odvářka, Čapek, Jan Hlaváček – Běloušek (61. Turek), Martin Sommerauer, Hromádka, Dvořák (80. Tůma) – Jiří Hlaváček (68. Marek Sommerauer), M. Odvářka.