PŘIBYSLAV – FC CHOTĚBOŘ

21.06.2012 10:06

PŘIBYSLAV – CHOTĚBOŘ 4:1
Po dlouhé době začali domácí zápas aktivně, což vyvrcholilo hned ve 4. minutě brankou Musila. Ve  22. minutě se  mohl po přihrávce Musila radovat Vopršal – 2:0. Za dalších šest minut už to bylo o tři branky. To doklepl míč do sítě Strašil. „Nevím, jestli Chotěboř zápas podcenila, nebo jí prostě jen nic nevycházelo," pokrčil rameny nad výkonem soupeře trenér Ctibor Křepinský.

Po změně stran ovšem nyní už jistý postupující dokázal snížit. Ve 47. minutě se prosadil Somerauer. Ovšem to bylo ze strany Chotěboře vše. Naopak svůj náskok ještě navýšila Přibyslav, když se prosadil kapitán Krčál. Domácí fotbalisté se tak se svým koučem rozloučili vítězstvím. „Už je to definitivní. V Přibyslavi končím," potvrdil Křepinský.

Góly: 4. Musila, 22. Vopršal, 28. Strašil, 63. Krčál – 47. Somerauer. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 2:4. Diváci: 200. Poločas: 3:0. Přibyslav: Klement – Teml, Svoboda, Krčál, Smejkal, Strašil, Němec, Flekal, Vykoukal, Vopršal (50. Pospíchal), Musil (75. Křepinský). Chotěboř: Benc – Tůma, R. Odvářka, Čáp, Jiří Hlaváček (46. Kohout), Běloušek, Hromádka, Somerauer, Dvořák, M. Odvářka (72. Šimoňák), Kaplan (46. Krédl).

Zápas z nutnosti jsme nezvládli,ale velkou měrou k tomu pomohl trapný výkon rádoby rozhodčího Čamry.