Pacov - FC Chotěboř

03.09.2012 16:52

PACOV – CHOTĚBOŘ 1:2
Pacov nezvládl ani druhé domácí utkání, když alespoň bod za remízu ztratil nekoncentrovaností v samém závěru. Přitom v prvním poločase měl více ze hry. Už ve 3. minutě odmítl po akci Vítámváse skórovat Pěknic, takže Chotěboř trestala. Po rohu prošel míč na zadní tyč a Čáp jej nemilosrdně dopravil do sítě. Následovaly dvě nevyužité šance domácích Pavelce a Váni a vyrovnání Pěknice ze skrumáže ve 23. minutě. Po přestávce se hra vyrovnala, několik skvělých zákroků vytáhli gólmani. Basík zneškodnil tutovku Moravce, jeho chotěbořský protějšek vychytal Pěknice. Když už to vypadalo na remízu, rozehráli hosté rohový kop a centr usměrnil hlavou do sítě M. Odvářka.
Góly: 23. Pěknic – 10. Čáp, 90. M. Odvářka. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Pacov: Basík – Pavelec (56. Miskai), Zíka, Kerouš, Šlechta – Váňa, Vlach, Kostroun (70. Maršík), Kabíček – Vítámvás (64. Přibyl), Pěknic. Chotěboř: Vykoukal – Čáp, Hromádka, Čapek, R. Odvářka – Běloušek (79. Tůma), Somerauer, Dvořák, Moravec – M. Odvářka (90. Ďoubal), Kaplan (46. Krecl). Nejlepší hráči: Basík – Somerauer, M. Odvářka.