JAROMĚŘICE - CHOTĚBOŘ

01.05.2013 19:17

JAROMĚŘICE - CHOTĚBOŘ 0:0

Výsledek odpovídá dění na hřišti, kdy obrany zvítězily nad útoky. V úvodní půlhodině měla více ze hry Chotěboř, ale do výraznější šance se nedostala. Pak domácí vyrovnali hru a Míča trefil ve 36. minutě břevno. Na začátku druhého poločasu musel vytáhnout na roh střelu Bělouška jaroměřický brankář Chalupa. Hosté měli z následného rohu závar, ale skóre se neměnilo. Nejblíže ke gólu měl domácí Míča. Ovšem jeho postupu na branku Vykoukala předcházel faul na domácího hráče, a rozhodčí výhodu neponechal.

Rozhodčí: Beneš. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Jaroměřice: Chalupa D. Karásek, Ošmera, Z. Karásek M. Karásek, Kopeček Kyzlink, Novotný, Míča Rygl (80. Hambálek), Neumann. Chotěboř: Vykoukal Čáp, Čapek, R. Odvářka, Jan Hlaváček, Běloušek (56. Moravec), Dvořák (65. Tůma), Hromádka, Somerauer, M. Odvářka, Jiří Hlaváček (84. Bílek). Nejlepší hráči: Z. Karásek, Kopeček Čapek.