FC SLOVAN HAVL.BOD B - FC CHOTĚBOŘ

14.05.2012 14:53

FC SLOVAN HAVL.BOD B - FC CHOTĚBOŘ 0:6 (0:2).

Po oboustranně opatrném začátku se v 11. minutě mezi brodskými stopery protáhl Dvořák a střelou k tyči nedal Koudelkovi šanci – 0:1. O dvě minuty později „fauloval" ve vápně Pazderka a chotěbořský „Ronaldo" Kaplan dal na 0:2. Ve 21. minutě se vyznamenal Koudelka po střele Michala Čápa. Brod zahrozil pouze Teplanem a Báčou. Po přestávce už byl zápas v jasné režii hostů. V poslední půlhodině zápasu se ještě čtyřikrát prosadili, když hattrick dokončil Kaplan a dvě trefy přidal Martin Odvářka.
Góly: 11. Dvořák, 13., 78. a 79. Kaplan (první z PK), 68. a 88. M. Odvářka. Rozhodčí: Šetřivý. ŽK: 1:1. Diváci: 80.  H. Brod B: Koudelka – Pazderka (57. Horák), Tůma, Vrba, Molák – Báča (82. Freundenreich), Fialka, Koblížek, Udržal – Zimprich, Teplan (72. Beran). Chotěboř: Vykoukal – Čáp, R. Odvářka, M. Čapek, Jan Hlaváček (72. Ďoubal) – Běloušek (65. Hromádka), Dvořák, Somerauer, D. Čapek (38. Jiří Hlaváček) – Kaplan, M. Odvářka.

Zcela jednoznačná záležitost.Domácí nebyli vážnější překážkou v boji o další důležité body.

V obraně záhrál Čáp,zálohu oběhal Dvořák a dařilo si i "domácímu" Kaplanovi.