FC Chotěboř-TJ Věžnice

26.03.2012 14:22

FC Chotěboř-TJ Věžnice 0:1 (0:0).

První poločas jsme měli několik gólových příležitostí,ale ani jednu se nám nepodařilo přes dobře chytajícího brankáře hostí proměnit.

Největší promarnil Martin Odvářka,nedokázal dát branku ani z půl kroku.

Bohužel po přestávce jsme úplně přestali hrát fotbal a přizpůsobili se hostům,takže byla po většinu času k vidění holomajzna.

Hosté dobře v devíti lidech bránili a vyráželi do brejků. Z jednoho,po chybném vyběhnutí Bence,daly rozhodující branku.

Tlak v posledních deseti minutách už nic neřešil.

Stále máme co zlepšovat,ale snad se z tohoto zápasu poučíme a v Pelhřimově vše napravíme.

Gól: 68. Šejstal. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 0:4. ČK: 0:1 (82. Čaloud). Diváci: 150. Poločas: 0:0. Chotěboř: Benc – M. Čapek (46. Turek), Čáp, R. Odvářka, Jan Hlaváček (80. Bílek) – D. Čapek (64. Hromádka), Somerauer, Dvořák, Běloušek – M. Odvářka, Jiří Hlaváček. Věžnice: Šrámek – Kolbl, Kunc, Martínek, Fikej – Staněk (85. Prokeš), Neuwirt (53. Brukner), Šimoníček, Chalupník – Šejstal (89. Novotný), Čaloud.