FC Chotěboř- Okříšky

12.11.2012 21:07

CHOTĚBOŘ - OKŘÍŠKY 1:3

Patálie s gólmany měl v posledním zápase domácí trenér Jiří Turek. Jednička Vykoukal měla pracovní povinnosti. Do branky se tak místo plánovaného Dobrovolného postavil Kudla. Ten se za stavu 0:2 ve 25. minutě zranil a nahradil ho Benc. Do poločasu se podařilo domácím snížit na rozdíl jednoho gólu. „Neproměnili jsme v úvodu utkání šance a soupeř nás za to potrestal," smutnil domácí trenér Turek. Po deseti minutách druhého poločasu běžel na Bence sám Tůma. Chotěbořský gólman proti němu vyběhl až mimo pokutové území, kde místo míče trefil právě okříšského hráče, a musel se jít předčasně sprchovat. Hosté rozhodli o vítězství v závěru zásluhou Jůzy.

Góly: 35. Moravec 15. Dubský, 25. Tůma, 90. Jůza. Rozhodčí: Sláma. ŽK: 3:4. ČK: 1:0 (55. Benc). Diváci: 100. Poločas: 1:2. Chotěboř: Kudla (25. Benc) Čáp, Čapek (70. Jan Hlaváček), Ďoubal, R. Odvářka Moravec (46. Běloušek), Somerauer, Hromádka, Dvořák M. Odvářka, Kaplan. Okříšky: Fiala Zeman (76. Tekal), Brabenec, Voda, Večeřa Tůma, Rampír (46. Bastl), Jůza, Dubský (70. Miroslav Řezáč) Kotrba, Martin Řezáč. Nejlepší hráči: Moravec Fiala, Jůza.