FC Chotěboř - FK Humpolec B

22.05.2012 10:30

CHOTĚBOŘ – HUMPOLEC B 6:0
Souboj prvního s předposledním skončil už po úvodní čtvrthodině, kdy Chotěboř s přehledem vedla 3:0. Skóre otevřel po individuální akci a Čáp. V 9. minutě centr na vápně zpracoval Sommerauer a trefil přesně k tyči. Následovala Dvořákova trefa a další góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Gólman Brávek se provinil, když neudržel balon, a daroval Bělouškovi čtvrtý gól. Na 5:0 už ve 27. minutě zvýšil Jiří Hlaváček. Skóre se naposledy měnilo v 70. minutě po střele Martina Odvářky.
Góly: 4. Čáp, 9. Sommerauer, 14. Dvořák, 21. Běloušek, 27. Jiří Hlaváček, 70. M. Odvářka. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 1:1. ČK: 0:0. Diváci: 150. Poločas 5:0. Chotěboř: Vykoukal – Čáp, R. Odvářka, M. Čapek, Jan Hlaváček (65. Kohout) – Běloušek Sommerauer, Dvořák (45. Turek Petr), Jiří Hlaváček (57. Tůma) – Kaplan, M. Odvářka.

První půlhodinu jsme předváděli špičkový fotbal,také zásluhou hodně odevzdaného soupeře,za rozhodnutého stavu se zápas už jenom dohrával.

Z dobře hrajícího kolektivu lze vyzvednout výkony Bělouška a Martina Odvářky.