CHOTĚBOŘ – ŠTOKY

12.06.2012 15:51

CHOTĚBOŘ – ŠTOKY 7:0
Jednoznačné a postupové utkání za sebou má Chotěboř, která si smlsla na Štokách. Do vedení se dostala už v úvodní minutě a po celých 90 minut diktovala tempo hry. Třígólové vedení ve druhé půli narostlo až na hrozivě vypadající debakl 7:0.
Góly: 1: Sommerauer, 27. Čáp, 35. Dvořák, 53. Běloušek, 56. Hlaváček, 68. Dvořák, 90. M. Odvářka. Rozhodčí: Krejčí: ŽK: 3:2. Diváci: 200. Poločas: 3:0. Chotěboř: Vykoukal – Čáp (80. Haltuf), R. Odvářka,
Jan Hlaváček, Čapek (75. Kaplan) – Běloušek (65. Benák), Hromádka, Dvořák, Jiří Hlaváček – M. Odvářka, Sommerauer. Štoky: Kubát – Miksa, Kunc, M. Dáňa (72. Karlík), Kubík – Bulant (52. Žíla), Stehlík, A. Dáňa, Havel – Loži, Vodička.

Postupové utkání jsme s přehledem zvládli.K nejlepším patřili Radek Odvářka,Hromádka a Dvořák.