branky: Somerauer 3,Odvářka M.,Kaplan(PK)

sestava:

Vykoukal-Čáp(45´Pleskač),Benák,Čapek M.,Odvářka R.-

Běloušek,Hromádka,Kaplan,Hlaváček Jiří(45´Moravec)-

Odvářka M.(63´Čapek D.),Somerauer

Už v 9 minutě vedli domácí 2:0,brankami Somerauera (pěkná kolmice od Hromádky) a Kaplana z penalty po faulu na Odvářku M. Potom hosté předvedli několik

kriminálních zákroků.Vynikl především Příbramského zákrok na Hlaváčka,který musel v poločase odstoupit.Jinak měli domácí stálou převahu a tu střelecky potvrdil

ještě gólem do šatny Odvářka M. po přesné přihrávce Hlaváčka.

Druhý poločas se dohrával již z povinnosti.Domácí ještě přidali hostům dvě branky na cestu,když se trefil dvakrát Somerauer.

Dobře zahrálo celé mužstvo, ze kterého lze pochválit Čapka M. a Somerauera.Kvalitou nijak nezaostali ani střídající borci.

Hosté toho moc nepředvedli,alespoň "nebetonovali", jako minulý týden Pohled. Pro nás bude klíčový duel ve Štokách,na které se důkladně připravíme...