CHOTĚBOŘ – DOBRONÍN 3:0

10.04.2012 15:53

Na první gól čekali diváci až do 55. minuty, kdy se  prosadil po skvělé přihrávce agilního Čápa Čapek Dušan – 1:0.

O šest minut později se Čáp vrhl mezi dva protihráče a byl v pokutovém území faulován. Penaltu proměnil Kaplan – 2:0. Výsledek pak ještě upravil v 72. minutě Martin Odvářka, který se nejlépe zorientoval v závaru před dobronínskou brankou  a upravil na 3:0.

Až na posledních asi 15 minut prvního poločasu jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili.Hosté se po obdržené brance nepochopitně rozsypali jako domeček z karet.Pochvalu zaslouží Čáp,hru oživil střídající Kaplan.

Góly: 55. D. Čapek, 61. Kaplan (PK), 72. M. Odvářka. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (80. Hypeš). Diváci: 150. Poločas: 0:0. Chotěboř: Vykoukal – M. Čapek, Čáp, R. Odvářka, Jan Hlaváček (75. Pleskač) – Běloušek (46. Kaplan), Dvořák (73. Turek), Somerauer, D. Čapek – Jiří Hlaváček, M. Odvářka.