CHOTĚBOŘ – BEDŘICHOV 3:0

23.04.2012 21:54

Góly: 11. Dvořák, 30. Kaplan, 60. Běloušek. Rozhodčí: Voborný. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 2:0. Chotěboř: Benc – M. Čáp, R. Odvářka, Ďoubal (46. M. Čapek), Jan Hlaváček – D. Čapek, Hromádka (1. Dvořák), Somerauer, Běloušek – Kaplan (70. Jiří Hlaváček), M. Odvářka.

První poločas jsme měli mírnou převahu.Skóre otevřel po dobře zahraném rohu Dvořák a druhý gól přidal z perfektně provedeného přímáku Kaplan.

Hosté byli dost odevzdaní a to platilo hlavně ve druhé půli,kde jsme si vypracovali další minimálně tři gólovky.Prosadil se však jenom Běloušek

dorážkou do prázdné branky.Velká škoda je zranění Hromádky z první minuty.Hráli jsme to co jsme k vítězství potřebovali,solidně zahráli Kaplan a Dvořák.

Největší slabinou korektního zápasu byl sudí,který by neměl pískat ani žáky.