FC Chotěboř - Nová Ves na Moravě

14.08.2012 10:39

1.kolo Oblastního přeboru Vysočiny

CHOTĚBOŘ - NOVÁ VES 1:0

Utkání v Chotěboři rozhodl hned jeho začátek. Už ve 2. minutě se po centru dostal k míči Martin Odvářka a placírkou rozhodl o osudu utkání.Ve druhém poločasu zazdil největší šanci domácích Dvořák. „Ze začátku jsme byli lepším týmem, ale potom mohli vyrovnat hosté. Během jedné příležitosti nastřelili tyčku i břevno. Ve druhé půli měla Nová Ves jednu šanci, my tři. Jsem ale rád, že jsme vstup do sezony zvládli," uvedl k utkání trenér Chotěboře Jiří Turek.

Gól: 2. M. Odvářka. Rozhodčí: Čech Kliner, Tesař. ŽK: 3:1. ČK: 0:1 (88. R. Novotný). Diváci: 250. Poločas: 1:0. Chotěboř: Vykoukal Čáp, P. Odvářka, Čapek, Moravec Koutný, Dvořák, Pfeffer, Vítek Kaplan, M. Odvářka. Střídali: Ďoubal, Krédl, Halák. Nová Ves: Fuksa Kubík, Havlík, Řeháček, Bureš R. Novotný, Krejčí, J. Šandera, P. Šandera T. Novotný, Čech. Střídali: Nejedlý, Nečas, T. Novotný. Nejlepší hráči: M. Odvářka Čech.